Hlavní obsah
Pohled do haly, vzadu Nautilus, mohutné těleso v popředí je pístové plynové dmychadlo Foto: Vratislav Konečný

Lačné pisoáry pobouřily veřejnost

Pánské záchodky v klubu americké letecké společnosti Virgin Atlantic na mezinárodním letišti J. F. Kennedyho v New Yorku zřejmě nebudou zdobit pisoáry ve tvaru lačně otevřených ženských úst. Oproti původnímu očekávání se totiž setkaly s více negativními ohlasy než s chválou.

Pohled do haly, vzadu Nautilus, mohutné těleso v popředí je pístové plynové dmychadlo Foto: Vratislav Konečný
Lačné pisoáry pobouřily veřejnost

Mluvčí společnosti uvedl, že se stížnostmi na pisoáry, které pro Virgin Atlantic exkluzivně vyrobila holandská firma Bathroom Mania (Záchodová mánie), budou velice vážně zabývat.

Nechtěli nikoho urazit

"Všechny ve Virgin Atlantic nás velice mrzí, že jsou lidé znepokojeni designem pisoárů s kouzelným názvem Kisses, které byly ušity přesně na míru pro náš klub na newyorském letišti J. F. Kennedyho. Můžeme ujistit všechny, kteří se na nás obrátili se stížností, že jsme opravdu nikoho nechtěli urazit," uvedl viceprezident zákaznického servisu amerických aerolinek John Riordan.

"Nikdo nás ale nemůže nařknout z toho, že jde o chlapský kousek, který by měl urazit ženu. S nápadem na pisoáry v podobě rozevřených ženských úst totiž přišly samotné ženy, které vytvářely design našeho nového klubu," dodal Riordan.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků