Hlavní obsah
Foto: Dorian Hanuš, Právo

Kvůli ekonomické krizi mezi vánočními dárky převládaly erotické pomůcky

Že by mohla být světová ekonomická krize afrodiziakem? O tom by asi nechtěl slyšet žádný z byznysmenů na Wall Street. Jenže pro řadové pěšáky kolosu tržní ekonomiky je to fakt. Potvrzují to prodeje před Vánocemi, kdy lidé více než v jiných letech utráceli za erotické pomůcky a dráždivé spodní prádlo. Pomůcky k sexu jsou totiž levnější variantou dárků a navíc při milostném dovádění člověk relaxuje a vnímá i chudobu pozitivněji.

Foto: Dorian Hanuš, Právo
Kvůli ekonomické krizi mezi vánočními dárky převládaly erotické pomůcky

Podle amerických expertů rostou počty Američanů, kteří se snaží v období krize zlepšit a okořenit svůj sexuální život a sázejí na nepříliš drahé a účinné hračky, prádlo a pomůcky.

Síť sexshopů Babeland také před Vánocemi hlásila, že jdou vibrátory doslova na dračku.

„Prodeje jsou v kamenných obchodech o sedm procent vyšší než minulý měsíc a na internetu se prodává víc poslední tři měsíce letošního roku, než tomu bylo ve stejném období minulého roku,“ potvrdila jedna z majitelů řetězce Claire Cavanahová.

„V čase recese lidé více zůstávají doma. Dávají si rande doma. Možná také nechodí na večeře tak často. A když jste doma, kousek od plápolajícího krbu, jedna věc jasně vede k druhé. Prodej kondomů je zkouškou recese, o pudy se nemůžete přestat zajímat,“ uvedla mluvčí Durexu Jennifer Grizzlová.

Může se Vám hodit na službě Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků