Hlavní obsah

Krokodýl se nečekaně vynořil z vody a chňapl po průvodci na lodi

Stačila chvilka nepozornosti a málem byla na světě tragédie. Tak by se dala popsat nedávná turistická vyjížďka na lodi za pozorováním krokodýlů na australské Adelaide River. Zatímco průvodce mluvil otočený k pasažérům o krokodýlech, jeden z nich nepozorovaně připlaval k lodi, vymrštil se z vody a zaútočil na průvodce, který uskočil na poslední chvíli.

Krokodýl se nečekaně vynořil z vody a chňapl po průvodci na lodi

Turisté byli zaujatí vyprávěním průvodce a věnovali pozornost krokodýlovi, který líně plul směrem k lodi. O chvíli později už jen křičeli, když se z vody vynořily obrovské čelisti jiného krokodýla.

Zatímco někteří pasažéři možná začali přemýšlet o výměně spodního prádla, průvodce se zachoval jako naprostý profesionál, a i přesto, že právě málem přišel o ruku, pokračoval nevzrušeně ve výkladu.

„Dělají tyhle cesty každý den na několika řekách už 40 let a nedošlo k žádnému vážnému zranění, takže to musí dělat docela dobře,“ okomentoval incident pro australský zpravodajský server NT News odborník na krokodýly Graham Webb.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků