Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Kravitzi vyhovuje nahá sousedka Courtney Love

Rockový zpěvák Lenny Kravitz se se sousedy nehádá. Naopak je zvláště s jednou z nich velmi spokojen. Spolu s ním totiž v domě bydlí rebelka Courtney Love, která prý občas opouští svůj byt zcela nahá a klidně se tak prochází po chodbách. Informoval o tom zpravodajský server Ananova.

Foto: Miroslav Knotek
Kravitzi vyhovuje nahá sousedka Courtney Love

Kravitz o Courtney prohlásil, že je velmi vzrušující sousedkou. "Když se otevřou dveře výtahu, stojí tam nahá a prochází se po chodbě," vyprávěl Lenny své zážitky.

"Je to super, nemyslíte?" pochválil si zpěvák a dodal, že Love je pro celou budovu příjemným pozdvižením. "Je roztomilá," uvedl na její adresu.

Courtney je inteligentní

Courtney Love se v poslední době potýká s řadou problémů. Je soudně stíhána kvůli nelegálnímu držení drog  a výtržnictví. V nadcházejících týdnech by se měla podrobit odvykací kúře.

Kravitz se ale Courtney zastal a popsal ji jako vnitřně krásnou osobnost. "Má různé problémy," připustil, "ale když si člověk udělá čas a sedne si a mluví s ní,  uvědomí si, že je velmi inteligentní. Uvnitř se skrývá dobrý člověk," potvrdil Kravitz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků