Hlavní obsah

Kočka přežila smrtelně vypadající skok ze sloupu elektrického vedení

O kočkách se říká, že mají devět životů. Kočka Kim z Arizony je toho živým důkazem. Zvíře vylezlo v Tusconu na sloup elektrického vedení a zůstalo tam dva dny. Když se kočku nakonec pokusili zachránit hasiči, rozhodla se, že jim raději uteče a skočila dolů z více než desetimetrové výšky.

Kočka přežila smrtelně vypadající skok ze sloupu elektrického vedení

Na videozáznamu je vidět, jak vysílená kočka téměř nehybně leží na vysokém sloupu a nechce se téměř ani hnout. Poté, co se za ní vydali hasiči a měli ji už skoro v rukou, se však rozhodla za křiku vyděšených přihlížejících skočit dolů sama.

Ačkoli se mohlo zdát, že to byl její poslední skok, kočka se naopak hned vydala na útěk před dalšími členy hasičského záchranného sboru. Ti ji však nakonec chytili a převezli na vyšetření ke zvěrolékaři, který potvrdil, že je zvíře zcela v pořádku.

Majitelé kočky Kim byli záchranářům vděční, že přestože jim jejich domácího mazlíčka dolů nepřinesli, alespoň pomohli tomu, aby se Kim dostala zpátky na zem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků