Hlavní obsah

Kidmanová tajila zasnoubení po rozvodu s Cruisem

Hollywoodská hvězda Nicole Kidmanová vyzradila, že se mezi manželstvími s hereckým kolegou Tomem Cruisem a country zpěvákem Keithem Urbanem tajně zasnoubila. Při nedávném rozhovoru s Kristou Smithovou z magazínu Vanity Fair ale odmítla prozradit jméno tajemného neznámého. Řekla jen, že měla v úmyslu provdat se už před tím, než si loni vzala Urbana.

Kidmanová tajila zasnoubení po rozvodu s Cruisem

"S někým jsem se zasnoubila... ale neudělala jsem dobře. Nebyla jsem připravená. My jsme nebyli připraveni," řekla 40letá rusovlasá Australanka.

"Nemohla jsem z ní to jméno dostat," postěžovala si novinářka. Magazín ale naznačil, že tím vyvoleným mohl být bývalý přítel Kidmanové, rocker Lenny Kravitz. Ten v interview v roce 2004 o románku s Kidmanovou opatrně řekl: "Jsme opravdu skvělí přátelé... Ale víte, necháváme si všechno to 'co, jak a kdy' pro sebe."

Kidmanová měla v období mezi rokem 2000, kdy se rozešla s Cruisem, a rokem 2006, kdy se provdala za Urbana, údajně poměr také s hollywoodským producentem a multimilionářem Stevem Bingem, někdejším partnerem britské herečky Elizabeth Hurleyové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků