Hlavní obsah
Podmínky ve Ski areálu Razula jsou velmi dobré, lyžaři se mohou těšit i na řadu akcí. Foto: Josef Vrážel

Kate Mossová dala milenci kopačky textovkou

Ani dva týdny nevydržela přední britské modelce Kate Mossové nová známost s Petem Dohertym. Tvář kosmetické značky Rimmel se s rockerem rozešla prostřednictvím textové zprávy. Poslala mu z mobilu zprávu, že mu dává kopačky. A to i přesto, že Pete se den před tím nechal slyšet, že on i Kate jsou šťastni jako nikdy předtím a vydrží spolu možná do konce života.

Podmínky ve Ski areálu Razula jsou velmi dobré, lyžaři se mohou těšit i na řadu akcí. Foto: Josef Vrážel
Kate Mossová dala milenci kopačky textovkou

Před čtrnácti dny oslavila Kate Mossová jednatřicáté narozeniny, na jejichž počest uspořádala velkolepou oslavu v rockovém stylu. Od Petea se nehnula ani na krok a hned druhý den oznámila, že nalezla skutečnou lásku. Po dvoutýdenním poblouznění spadly modelce z nosu růžové brýle a najednou se před ní namísto prince na bílém koni objevil fetující rocker.

Kate se bojí, že by jí vztah s mužem závislým na kokainu zničil nebo stáhl do podsvětí, a tak mu raději dala kopačky. "Je příliš divoký. Nemůžu si to už dovolit," řekla svým přátelům.

Především ji ovšem měl rozčílit Peteův nechutný výstup v televizi, kde prozradil intimnosti o jejich vztahu, hovořil o dlouhodobé budoucnosti a dokonce ukazoval vytetované iniciály, které si nechali společně nedávno udělat.

Modelčiným přátelům se navíc nelíbí rockerova drogová závislost, která by mohla neblaze ovlivnit také její dvouletou dceru Lilu Grace, kterou má Kate s vydavatelem Jeffersonem Hackem.

"Pete není ten typ chlapa, kterého by někdo chtěl mít za nejlepšího přítele. Kate v minulosti hodně divoce pařila, ale jejich spojení by bylo naprosto hrozivé," zhodnotila herečka Sadie Frostová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků