Hlavní obsah
Karel Rodentočil střídavě Lidice a seriál Terapie Foto: Jan Handrejch, Právo

Karel Roden ztloustl při natáčení seriálu

Šlachovitá a svalnatá postava herce Karla Rodena (48) se změnila. Vzal první roli v českém seriálu a během 95 natáčecích dnů se téměř nehýbal. "Jen jsem seděl a tloustl," prozradil Roden, jak vznikala jeho role psychiatra v seriálu Terapie.

Karel Rodentočil střídavě Lidice a seriál Terapie Foto: Jan Handrejch, Právo
Karel Roden ztloustl při natáčení seriálu

Natáčení seriálu probíhalo od září do února, během té doby měl Karel Roden jako představitel hlavní role nejvíce natáčecích dnů ze všech. A jako obvykle tak nestihl zimní dovolenou v teplých krajích, o kterou tolik stojí jeho životní družka, herečka Jana Krausová. "Odletět v zimě za teplem je moje velké přání, ale kvůli Karlově práci to nikdy nevyjde," posteskla si.

Karel Roden žije s manželkou Jana Krause Janou a vychovává jejich syna Davida (uprostřed).

Foto: ČTK

Mnohem víc než partnerka si tak Rodena v zimě užily jeho kolegyně ze seriálu. "Byl úžasný zážitek s ním hrát. Moje postava je sportovkyně se sebevražednými sklony, takže je na terapii jako doma," řekla Novinkám herečka Michaela Doubravová, která prošla už seriálem Ordinace v růžové zahradě. "Potkala jsem se i s dalšími skvělými herečkami jako jsou Aňa Geislerová nebo Kamila Magálová, což je pro mne skvělá zkušenost," dodala Doubravová, která herectví studuje.

Sám Roden svoji práci komentoval lakonicky: "Sedím a tloustnu." Žádné adrenalinové zážitky totiž divák od děje, který se odehrává především v ordinaci, čekat nemůže. Seriál začne v říjnu vysílat kanál HBO. "Ale myslím, že by se měl objevit i v kinech," upřesnila Michaela Doubravová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků