Hlavní obsah

Kamion v Anglii roztočil na dálnici osobní auto

Dramatické chvilky zachytila palubní kamera v jednom z vozů ve čtvrtek 24. ledna na dálnici A2 v okolí britského Kentu. Kamion tam přejížděl z jednoho pruhu do druhého, přitom ale naboural do auta před sebou. To se na vozovce roztočilo a narazilo do svodidel u prostředního dělícího pásu, informovala agentura AP.

Kamion v Anglii roztočil na dálnici osobní auto

Na víceproudové dálnici jel řidič v osobním voze mezi dvěma nákladními vozy. Před jedním z nich začala doprava zpomalovat, a proto se rozhodl přejet do vedlejšího pruhu. Najel tam ale tak nešťastně, že zavadil o automobil jedoucí před ním.

Ten dostal smyk, začal se točit kolem své osy a projel dalšími dvěma pruhy až k prostředním svodidlům. Jen zázrakem se přitom s nikým nesrazil, stihl srovnat řízení a bezpečně zajel do odstavného pruhu na protilehlé části dálnice.

Na záběrech je vidět, že řidič kamionu jel těsně po srážce normálně dál. Zda incident zaznamenal a případně zastavil, není jasné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků