Hlavní obsah
 

Kamera zachytila podivné rozbití nádoby, i když v místnosti nikdo nebyl

V obchodě v britském Gilfordu se ve chvíli, kdy prodavačka opustila místnost, začaly dít podivné věci. Zničehonic se totiž vznesla a spadla na zem skleněná nádoba, aniž by do ní kdokoli strčil. Podle místních lidí a zaměstnanců tady už delší dobu straší.

 
Kamera zachytila podivné rozbití nádoby, i když v místnosti nikdo nebyl

Bezpečnostní kamery ve strašidelném obchodě zachytily, jak se nádoba nejdříve zničehonic vznesla ze stolu a poté spadla na zem. Stalo se tak ve chvíli, kdy místnost na pár minut opustila prodavačka.

Podle zaměstnanců a nájemců v domě to však není nic nevídaného, protože v obchodě běžně slýchávají zvuky a divné pískání.

Nádoba stála uprostřed stolu, a proto je záhadou, jak se sama mohla posunout až k jeho okraji a samovolně spadnout. Zaměstnankyni Heidi Boydovou to pořádně vyděsilo.

Podle zaměstnanců jsou v celém domě často slyšet podivné zvuky. „Nemůžete vidět, kdo je vepředu. Zní to, jako by tam někdo byl, a přitom tam nikdo není,“ doplnila Boydová. Často lze také slyšet, jako by šel někdo po schodech.

Skeptici tvrdí, že bylo pravděpodobně otevřené okno a nádobu shodil vítr. Majitel obchodu však trvá na svém – okno bylo zavřené.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků