Hlavní obsah

Kamera ve výtahu zachytila rozvozce pizzy, jak z ní ujídá oblohu

Snad každého někdy napadlo, co se asi děje s jídlem před tím, než se dostane k němu na talíř - jestli mu do něj třeba kuchař neplivl. Jak se ukázalo, tyto obavy nejsou zcela bezpředmětné. Bezpečnostní kamera ve výtahu v ruském Petrohradu totiž zachytila rozvozce pizzy, který z ní bezostyšně ujídal oblohu, uvedl server metro.co.uk.

Kamera ve výtahu zachytila rozvozce pizzy, jak z ní ujídá oblohu

Zaměstnanec ruské firmy 2 Coasts takeaway vstoupil do prázdného výtahu. Poté vyndal jednu krabici s pizzou, otevřel ji a několikrát si zobl z oblohy na vrchu. Poté box opět zavřel a vrátil zpět do roznáškového zavazadla.

Nahrávka už upoutala pozornost nejen veřejnosti, ale také manažerky zákaznického servisu zmiňované firmy Katerinu Nechajevovou. „Pro naši společnost je tento případ bezprecedentní. Na pracovišti už jsme zahájili šetření,“ uvedla.

Rozvozce pizzy byl následně po zásluze potrestán, firma ho propustila. „Takovéto zaměstnance u nás nebudeme tolerovat,“ dodala Nechajevová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků