Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Kamarádi připravili ženichovi pekelnou rozlučku. Domů cestoval 26 hodin

Na svoji rozlučku se svobodou Brit Iain Tate jen tak nezapomene. Jeho přátelé se totiž rozhodli si z něj vystřelit a cestu domů ze Španělska mu pořádně okořenit. Naplánovali mu leteckou trasu s několika přestupy, aby mu návrat trval desítky hodin - nakonec to bylo 26, napsal server Mirror.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Kamarádi připravili ženichovi pekelnou rozlučku. Domů cestoval 26 hodin

Ženich o vtípku až do poslední chvíle nevěděl. Místo, aby s přáteli odletěl přímým letem do Velké Británie, byl nucen vydat se na výlet přes několik zemí. Jeho dlouhé 26hodinové putování ho zavedlo z Malagy do Düsseldorfu v Německu a odsud do Paříže a Dublinu. Aby toho nebylo málo, v hlavním městě Francie měl Tateův let tři hodiny zpoždění, kvůli kterému prošvihl svůj let z Dublinu.

Smůla se nabalovala, když všechny hotely byly zaplněné a Brit se tak musel natáhnout na letišti. „Musel jsem si zaplatit nový let, což nebylo zrovna levné,“ postěžoval si ženich. Jeho svědek připustil, že kvůli zpoždění měl Tate problém si vtípek užít a brát ho s humorem.

V domovské Británii přistál muž o celý den později, prý naprosto vyřízený. „Svědek z toho bude mít dobrý proslov na svatbě, ale já se po těch nalétaných vzdušných mílích cítím hrozně,“ dodal Tate.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků