Hlavní obsah
Josef Zíma a Edita Štaubertová v televizním pořadu Babiččina krabička. Foto: archiv Česká televize

Julia Robertsová zůstane v nemocnici až do porodu

Těhotná Julia Robertsová si zřejmě pobude v nemocnici až do doby, než porodí očekávaná dvojčata, tedy do ledna příštího roku. Herečka se ocitla na nemocničním lůžku minulý měsíc po předčasných kontrakcích.

Josef Zíma a Edita Štaubertová v televizním pořadu Babiččina krabička. Foto: archiv Česká televize
Julia Robertsová zůstane v nemocnici až do porodu

Lékaři z losangeleského Cedars-Sinai Medical Centre se domnívají, že by hvězda filmu Pretty Woman měla raději zůstat na lůžku až do konce svého rizikového těhotenství.

"Je to v zájmu zdraví paní Robertsové i jejích nenarozených dětí," shodují se lékaři. Manžel herečky Danny Moder, který má vedle Julie své vlastní lůžko a tráví s ní maximum času, ovšem tvrdí, že je jeho partnerka v dobré kondici a cítí se skvěle.

"Julia ví, že se jí v nemocnici dostává té nejlepší péče a udělá všechno, aby neohrozila své nenarozené děti. Doktoři jsou s jejím stavem sice spokojeni, ale nechtějí nic podcenit a rádi by ji měli na očích. Danny se osvědčil jako milující manžel, Julii doprovází na každém kroku," napsal britský list Sunday Express.

Sedmatřicetiletá herečka se nechala po mnoha neúspěšných pokusech uměle oplodnit letos na jaře, a posléze oznámila, že čeká chlapečka a holčičku.

"Trvalo mi chvíli, než jsem si na těhotenství zvykla. Po tolika pokusech už jsem nevěřila. Člověk by nečekal, že se to pak stane takhle přes noc," uvedla Julia Robertsová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků