Hlavní obsah
 

Jestřáb ulovil štěně, během letu mu z drápů vypadlo mezi lidi

Štěstí v neštěstí mělo malé dvouměsíční štěně. To sice ulovil jestřáb, následně jej však upustil přímo na jednu ze zahrad v kalifornském Los Banos. Pes přežil a nyní je mazlíčkem rodiny, na jejíž pozemek spadl.

 
Jestřáb ulovil štěně, během letu mu z drápů vypadlo mezi lidi

Malý Taylor Callaway seděl se svou rodinou na zahradě, když si všiml štěněte padajícího z nebe. Taylor začal okamžitě křičet a rodina začala pomalu zjišťovat, co se to vlastně stalo. Jestřábovi kořist vypadla z drápů přímo na zahradu.

"Taylor začal řvát, já se podívala nahoru a zahlédla jsem jestřába, který nám kroužil nad zahradou ve výšce asi deseti metrů. V ten moment jsme se seběhli ke štěněti a začali zjišťovat, zda je v pořádku," uvedla Taylorova babička Elaine Bouschardová.

"Hned jsem pomyslela na to, že když vám Bůh shodí štěně z nebe, musíte si ho nechat," dodala Bouschardová, která si myslí, že jestřáb ulovil štěně někde na smetišti, protože bylo celé špinavé a mastné. Rodina neváhala a psa odvezla k veterináři. Zvíře prý utrpělo mnohočetná zranění, ale ze zlého zážitku se již úspěšně zotavuje.

Pes dostal jméno Nebeský TJ (TJ Heavenly), které vystihuje jeho pohnutý osud.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků