Hlavní obsah

Jennifer Lopezová upadla při koncertu v přímém přenosu na zadek

Zpěvačka Jennifer Lopezová během svého nedělního comebacku na American Music Awards v Los Angeles upadla a pořádně si natloukla pozadí. Ačkoliv video jasně ukazuje, že byl pád způsoben podklouznutím, tak se zpěvačka po vystoupení snažila tvrdit, že bylo vše dobře připravené a pád byl naplánovaný.

Jennifer Lopezová upadla při koncertu v přímém přenosu na zadek

Jennifer Lopezová si udělala skvělou reklamu na své nové album. Během vystoupení na předávání hudebních cen, na kterém zpívala skladbu Louboutins, což je stěžejní singl z jejího nového alba Love?, upadla přímo na své slavné pozadí. Právě tato její část těla je v mnoha médiích považována za nejvýraznější a bývá dávána za vzor ženám s větším pozadím.

Boxerská choreografie spojená i s tématickou boxerskou róbou a pásem pro šampióny sice zpěvačce slušela, avšak zřejmě pozapomněla na boty odolné proti skluzu. Když totiž seskočila ze svého tanečníka, tak uklouzla a spadla na zadní část těla. Bleskově však vstala a snažila se předstírat, že se nic nestalo.

Ačkoli se druhý tanečník evidentně lekl a chtěl jí nejdříve pomoci nahoru, tak si Lopezová stejně stojí za tím, že vše bylo dopředu naplánované. V navazující televizní show na toto téma dokonce i vtipkovala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků