Hlavní obsah

Jennifer Anistonová je prý nejkrásnější nahá

Vince Vaughn děkuje filmařům, že mu umožnili ve filmu The Break-Up natáčet nahé scény s Jennifer Anistonovou. Vaughn se také nechal slyšet, že svoji současnou lásku miluje nejvíc, když je před ním nahá.

Jennifer Anistonová je prý nejkrásnější nahá

"Speciálně ta nahá scéna byla absolutně nejlepší z celého natáčení," vtipkoval Vaughn. "Natáčeli jsme celý den a bylo vtipné, jak se lidé s nahotou vyrovnávají různě. Jen se cítila nepříjemně, ale já myslím, že to bylo skvělé. Myslím, že ten den jako herečka hodně vyrostla," řekl na adresu své milenky Vaughn.

Jennifer k tomu dodala: "Nesvlékla jsem si oblečení jen tak bezdůvodně. Nikdy bych to zbytečně neudělala. Tentokrát to ale bylo ve scénáři a já to dostala zaplaceno."

Šestatřicetiletá Jen se nechala slyšet, že práce s Vincem byla "nejlepší za celou její kariéru". S nikým jiným se jí tak výtečně nespolupracovalo. "Bylo to vtipné. Bylo to jako pracovat s tenisovým profesionálem. Byli jsme sehraná dvojka a pálili jsme do sebe narážky jednu za druhou. Podobou souhru jsem zažila v Přátelích, ale tam jsme spolu dělali všichni deset let," dodala Anistonová.

Vaughn, který na filmu pracoval také jako scenárista a producent, psal Jennifer roli přímo na tělo. "Není jedinou velkou herečkou, ale má nezaměnitelné kvality - je příjemná, velmi vřelá a přitažlivá," neskrývá herec své sympatie k Anistonové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků