Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Toby Melville, Reuters

Jelen řádil v kadeřnictví, odnesl si žehličku na vlasy

Zaměstnanci i zákazníci jednoho newyorského kadeřnictví se pořádně vylekali, když se do salónu v sobotu odpoledne nečekaně přiřítil jelen. Zmatené zvíře nejdříve proskočilo oknem a namotalo si na paroží žehličku na vlasy, pak vyběhlo dveřmi.

Ilustrační foto Foto: Toby Melville, Reuters
Jelen řádil v kadeřnictví, odnesl si žehličku na vlasy

Majitelka podniku Jenisse Herediaová, která zrovna stříhala zákazníka, se při zvuku tříštícího skla nejprve domnívala, že do kadeřnictví narazilo auto. „Pak jsem ale uviděla, jak se na mě řítí jelen,” řekla Herediaová agentuře AP.

Jelen odběhl do zadní odpočinkové místnosti a pak se vrátil zpět. Narazil při tom do zrcadla a na parohy se mu namotala žehlička na vlasy. Pak z kadeřnictví vyběhl.

Zákaznice, která seděla na pohovce u výlohy a kterou jelen zasáhl, byla podle policie s bolestí hlavy a nohy převezena do nemocnice.

Jelen nakonec způsobil menší škody, než by se podle AP dalo čekat, na odpis byly pouze vstupní dveře a výloha. „Je to neuvěřitelné, ale jinak nerozbil nic,” dodala Herediaová. Salon na Long Islandu tak v pondělí opět uvítá zákazníky, dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků