Hlavní obsah

Iveta Bartošová se o lásce asi poradí s kartářkou

Iveta Bartošová se zamilovala a moderátor a herec Zdeněk Podhůrský její lásku opětuje. Zpěvačka se netají tím, že jde o zázrak, a věří, že smůla, která ji provázela po celý loňský rok, je zažehnána. Pravdou ovšem také je, že ji přece jen zajímá, jak se bude milostný vztah dále vyvíjet.

Iveta Bartošová se o lásce asi poradí s kartářkou

Přiznala totiž, že dokonce kvůli tomu uvažuje o tom, že vyhledá známou kartářku Dagmar Kludskou, aby se dozvěděla, co ji čeká.

"Zároveň mám ale obavy, abych se nedozvěděla něco nepříjemného, a tak zatím o tom jen přemýšlím a sbírám odvahu," svěřila se Iveta Bartošová.

"Díky svému partnerovi jsem zažila fantastického Silvestra v ulicích Prahy. Jsem tu jednadvacet let, ale takový krásný pohled z Hradčan na oslňující zář města o půlnoci jsem ještě neviděla," pochválila si zpěvačka vstup do nového roku.

Spolu zatím bydlet nebudou

Oba spolu strávili jak poslední den v roce, tak podstatnou část Nového roku, a protože se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok, Iveta doufá, že jí rok 2005 přinese jen samé dobré věci. Společné bydlení se svou láskou ale zatím neplánuje.

"My si užíváme štěstí, které nám doslova spadlo z nebe. Oba dva jsme to už potřebovali, měli jsme poslední dva roky těžké. V žádném případě nebudeme zatím rodiny do našeho vztahu zatahovat," prohlásila Bartošová.

Zdeněk Podhůrský už delší dobu nežije s manželkou Markétou, ale nemají zatím vyřešené vztahy. Provozují spolu například galerii, Zdeněk má velmi silný vztah k sedmileté dceři Markétě. Vzhledem k tomu Iveta Bartošová o případném sňatku vůbec neuvažuje.

"Nepřišla na to vůbec řeč, oba dva jsme berani, současné období nám vyhovuje, jsme šťastní," uvedla.

Zdeněk Podhůrský, který byl už dvakrát ženatý a z prvního manželství má šestnáctiletého a sedmnáctiletého syna, ale nedávno prohlásil, že jeho otec byl ženatý třikrát. Takže se klidně může stát, že Iveta Bartošová nakonec zakotví.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků