Hlavní obsah
Přestřelka u pevnosti Henry Foto: © André Wirsig

Ivana Christová nechce, aby se dcera zbláznila

Miss roku 1989 Ivana Christová podle svých slov pracuje až osmnáct hodin denně. Má reklamní agenturu v Bratislavě i v Praze, byznys se jí prý docela daří. Přesto, nebo snad právě proto, začala pracovat s počítačem až asi před rokem.

Přestřelka u pevnosti Henry Foto: © André Wirsig
Ivana Christová nechce, aby se dcera zbláznila

"Začala jsem s e-maily, víceméně jsem k tomu byla donucena tím, že jsem nemohla odpovídat na otázku: jaký je tvůj e-mail? Hodně na počítači píši, dělám si poznámky, tvořím různé nabídky. Musím ale přiznat, že moje devítiletá dcera Daniela je mnohem šikovnější," připustila Ivana Christová.

"Ale já ji k počítači moc často pouštět nechci. Jsem totiž přesvědčena, že počítač krade spoustu času a lidi mu doslova propadnou. Danielce dovolím tak dvacet minut kreslit nebo se s počítačovým programem učit angličtinu. Může si také studovat třeba přírodu nebo lidskou kostru. Maximálně jí dovolím hodinku denně. Nechci, aby se do toho stroje zbláznila," řekla rezolutně.

Danielka, která se Ivaně Christová narodila z velmi krátkého manželství s Fancouzem Danielem Ubaudem, podle své maminky nádherně maluje, hraje na klavír, chodí do tanečního kroužku a věnuje se folklóru. "Je velmi šikovná a nadaná, nevím, po kom to dítě má," zasmála se Ivana Christová, která sama v dětství zpívala a tančila v dětském folklorním souboru a na svém kontě má dvě vlastní alba.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků