Hlavní obsah
Pár se po sedmi letech konečně zasnoubil. Foto: Profimedia.cz

Indiana Jones se zasnoubil s Ally McBealovou

Harrison Ford se konečně rozhoupal a požádal o ruku Calistu Flockhartovou. Pár uspořádal zásnuby během valentýnského víkendu na rodinné dovolené. Magazínu People to teď potvrdili přátelé šestašedesátiletého hrdiny filmů o Indianu Jonesovi.

Pár se po sedmi letech konečně zasnoubil. Foto: Profimedia.cz
Indiana Jones se zasnoubil s Ally McBealovou

Calista a Harrison vzali během valentýnského víkendu na dovolenou také syna Liama. A domů se pak hvězda seriálu Ally McBealová vrátila s diamantem na prsteníčku. Herecký pár, který dělí dvaadvacetiletý věkový rozdíl, spojuje láska již více než sedm let. O svatbě se mluví několik posledních let, dvojice ale zatím žádné přesné datum nestanovila.

Ford byl ženatý už dvakrát a jednou prohlásil, že než vstoupí do třetího manželství, dlouho si to bude rozmýšlet. S první chotí Mary Marquardtovou žil v letech 1964 až 1979 a mají spolu dvě děti. Dva další potomky má s druhou manželkou Melissou Mathisonovou, s níž se rozvedl v roce 2004 po jednadvaceti letech. Flockhartová je zatím stále svobodná.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků