Hlavní obsah

Ideální hostitel - trouba Electrolux s přednastavenými recepty

Společnost Electrolux, přední světový výrobce domácích spotřebičů, uvádí na trh  troubu s přednastavenými recepty. Pomocí této trouby budete mít více času na přípravu různých detailů, které z Vás udělají vynikající hostitelku, či hostitele.

Ideální hostitel - trouba Electrolux s přednastavenými recepty

Zatímco trouba za Vás bude pečlivě sledovat dobu pečení dle Vámi nastaveného programu, Vy se můžete bavit zvládáním hostitelských dovedností. Stačí vybrat požadovaný recept a trouba automaticky ví, jaký čas a teplota v závislosti na váze a fázi přípravy přinášejí nejlepší výsledky. Jestliže tuto automatickou službu zapnete, sama dokonce upravuje nastavení teploty v průběhu pečení podle přednastaveného receptu tak, aby výsledkem bylo vždy dokonale upečené jídlo. Tato trouba Electrolux pracuje nenápadně a šetří Váš čas na jiné věci.

Krátkým zvukovým signálem Vás upozorní, že je již napečeno. Další výhodou trouby samočisticího typu je to, že je lépe izolovaná než běžné trouby a vyznačuje se tedy nižší energetickou spotřebou. Díky čtyřvrstvému sklu trouby, jež chrání vnější sklo před nebezpečně vysokou teplotou, můžete klidně odpočívat s pocitem, že Vy i Vaši blízcí jste chráněni před úrazem bez ohledu na to, kolik práce v kuchyni máte. Její provoz je natolik automatizovaný, že se můžete soustředit na jiné věci a trouba pracuje za Vás!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků