Hlavní obsah

Hvězda Žen v pokušení Vlasáková má syna, otcem dcery se stal vítěz SuperStar Horváth

Babyboom v Česku pokračuje. Syny před pár dny porodily topmodelky Helena Houdová a Eva Herzigová, rodiči se v pondělí staly další slavné tváře. Syna Johana Antonína přivedla na svět také herečka Lenka Vlasáková, šťastným otcem dcery Lindy se stal Vlasta Horváth.

Hvězda Žen v pokušení Vlasáková má syna, otcem dcery se stal vítěz SuperStar Horváth

Lenka Vlasáková porodila svého čtvrtého potomka. Otcem syna Johana Antonína je herec, hvězda úspěšného seriálu Cesty domů Jan Dolanský. Antonín se narodil v termín porodu, v pondělí 14. března.

Vlasáková s Dolanským mají již dceru Amálku (7) a syna Maxe (4). Vychovávají také dceru Sofii (13), kterou má herečka z předchozího vztahu.

Ve stejný den se stal poprvé otcem vítěz druhé řady SuperStar zpěvák Vlasta Horváth. Jeho manželka Markéta přivedla na svět ve 22:28 dceru Lindu.

A je to pořádný "macek". Po narození holčička měřila běžných 50 centimetrů, ale vážila pěkných 4,59 kilogramu.

"Jsem šťastný, holky jsou v pořádku. Ale Markéta si dost vytrpěla, protože naše maličká nebyla zrovna maličká," dodal šťastný otec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků