Hlavní obsah

Holmesová během porodu kvůli víře nesměla křičet

Americký herec Tom Cruise pochválil svojí snoubenku Katie Holmesovou, že při porodu jejich dcery Suri ani nemukla. Oba partneři jsou totiž členy scientologické církve, která hlásá, že křik při porodu může dítěti výrazně v budoucnu zkomplikovat život.

Holmesová během porodu kvůli víře nesměla křičet

"Kate byla a je absolutní šampionka," uvedl 43letý Cruise. Aby svojí 27leté vyvolené pomohl udržet bobříka mlčení, během celého porodu ji držel za ruku. Nenáviděný a zároveň milovaný herec navíc přikázal mlčení i celému lékařskému personálu. Pro případ, že by Holmesová přece jen bolest nevydržela a vydala ze sebe byť jen hlásku, opodál stál lékař s epidurální injekcí, která bolest výrazně zmírňuje.

Porod za naprostého ticha však nebyl jedinou zvláštností. Cruise podle britského deníku The Sun nechal celou událost pečlivě natočit na kameru a krátce po narození potomka zamířil do centra scientologické církve. Podle důvěryhodných zdrojů chce dát místním kněžím prozkoumat celou kazetu, jestli se během porodu nestalo něco zneklidňujícího, co by vyžadovalo zásah "vyšší moci".

Anketa
Myslíte si, že dítěti může ublížit hysterický průběh porodu?
Ano
12.7 %
Ne
87.3 %
Celkem hlasovalo 5230 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků