Hlavní obsah
První snímek matky s pátým potomkem Foto: Zoo Brno

Hiltonová se smířila se šířením svého porna

Mladá dědička hotelového impéria Paris Hiltonová odstoupila od svého požadavku na miliónové odškodnění za šíření své pornokazety, která byla v minulosti k mání na internetu. Se společností svého bývalého přítele Ricka Salomona, který s ní na záznamu vystupuje, se dohodla na výhodných obchodních podmínkách.

První snímek matky s pátým potomkem Foto: Zoo Brno
Hiltonová se smířila se šířením svého porna

Parisin přítel propůjčil v dubnu práva k její distribuci své společnosti Red Light District Video se sídlem na předměstí Los Angeles. V prodeji by se měla kazeta s názvem One Night in Paris objevit v létě.

Třiadvacetiletá Paris Hiltonová proti prodeji záznamu nejprve bojovala s tím, že byl pořízen výhradně k soukromým účelům.

Výtěžek z porna věnuje na charitu

Nyní se společností uzavřela obchodní dohodu. Odsouhlasí veškerou distribuci, ale zároveň vyžaduje nárok na podíl ze zisku.

Videozáznam bude šířen jen prostřednictvím videokazet, nikoliv na internetu. V minulosti jej šířila společnost Kahatani se sídlem na Floridě.

Třiatřicetiletý Salomon blonďaté královně večírků navíc vyplatí částku ve výši 400 tisíc dolarů (asi 11,2 miliónu korun). Hiltonová všechny peníze zřejmě daruje na charitativní účely.

Nenávist na dovolené

Hiltonová se právě nachází se svým přítelem a údajným snoubencem Nickem Carterem na dovolené ve švédském Stockholmu. V jednom z obchodů s videokazetami se stala terčem nenávisti místních občanů.

"Nenávidím vás, nesnáším Američany," rozkřičel se na překvapenou Paris zákazník. Nick se projevil jako gentleman a snažil se svou milou chránit. Vrhnul se na něj, aby nadávkám učinil přítrž. Před fyzickým útokem jej zastavil člen ochranky. Hiltonová nebyla incidentem nijak otřesena, prý nebude všechny Švédy házet do jednoho pytle.

Tetování na důkaz lásky

Paris se s Nickem seznámila u příležitosti oslav konce loňského roku. Před pár dny se prý zasnoubili. Svou oddanost si vzájemně dokázali tetováním, kterým si nechali vyzdobit svá těla. Paris chtěla, aby měla tetování na místě, které uvidí jen její snoubenec. Proto si nechala potetovat hýždě jeho jménem. Nick má zase jméno své vyvolené na zápěstí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků