Hlavní obsah
Jennifer Anistonová Foto: Profimedia.cz

Herečka Jennifer Anistonová chce mít děti i bez manžela

Americká herečka Jennifer Anistonová sice nemá chlapa, ale přesto hodlá zakládat rodinu. Smířila se s faktem, že bude muset být svobodnou matkou a hodlá si pořídit chlapečka. Toho prý adoptuje ale zásadně z USA a nebude tak následovat styl svého bývalého manžela Brada Pitta a jeho současné partnerky Angeliny Jolie.

Jennifer Anistonová Foto: Profimedia.cz
Herečka Jennifer Anistonová chce mít děti i bez manžela

Čtyřicetiletá hvězda seriálu Přátelé vyplnila potřebné dokumenty u adopční agentury v Kalifornii a plánuje, že si přivede domů chlapečka. "Nechce už čekat ani chvíli,“ tvrdí hereččina kamarádka.

"Její nejlepší přátelé mají všichni děti, Jennifer na nich vidí, jak jim mateřství výrazně změnilo životy k lepšímu. Takže už umírá touhou po vlastním,“ dodal zdroj blízký Anistonové. 

Jennifer se inspirovala u své kamarádky, zpěvačky Sheryl Crowové, která si sama chlapečka adoptovala před dvěma roky. "Sheryl jí pomáhá projít tím krok za krokem,“ dodal zdroj.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků