Hlavní obsah
Charlie Sheen se svou manželkou. Oba jsou nyní v léčebně. Foto: Profimedia.cz

Herec Charlie Sheen je v léčebně

Herec Charlie Sheen přerušil natáčení seriálu Dva a půl chlapa a dobrovolně odešel na léčení. Kam a proč ale jeho mluvčí odmítá prozradit. Potvrdil pouze, že si Sheen skutečně vzal volno a zavřel se do sanatoria na utajovaném místě. Zda jeho léčba souvisí s útokem na manželku Brooke Muellerovou, oficiální prohlášení nevysvětluje.

Charlie Sheen se svou manželkou. Oba jsou nyní v léčebně. Foto: Profimedia.cz
Herec Charlie Sheen je v léčebně

„Kvůli preventivním opatřením jsme se rozhodli oznámit, že Charlie Sheen nastoupil do léčebny. Dává si na čas pauzu s natáčením seriálu Dva a půl chlapa. Žádá všechny, aby respektovali jeho soukromí. Žádné další komentáře ale podávat nebude,“ uvádí se v prohlášení tisku.

Televizní společnost CBS potvrdila, že se natáčení seriálu Dva a půl muže skutečně odkládá a že přeje hlavnímu hrdinovi sitcomu brzké zotavení.

V léčebně je také Sheenova manželka Brooke Muellerová. Ta se léčí se závislostí na kokainu. Tento týden sanatorium Canyon v Malibu prý ale rychle opustila poté, co se do léčebny dostali novináři. Jedenatřicetiletá realitní investorka přesídlila na jinou kliniku, kde bude v léčbě pokračovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků