Hlavní obsah
Festival Janáček Foto: Lázně Luhačovice

Heidi Klumová vydala knihu rad dívkám

Topmodelka německého původu Heidi Klumová vydala svou první knihu, ve které převážně radí dívkám, jak se dostat do světa modelingu. V díle popisuje zákulisí oblasti, v níž se pohybuje již několik let, a přibližuje její nepsaná pravidla.

Festival Janáček Foto: Lázně Luhačovice
Heidi Klumová vydala knihu rad dívkám

Topmodelka se domnívá, že svým dílem, které nese název Heidi Klum's body of knowledge, pomůže dívkám, které touží stát se modelkami. Klumová však tvrdí, že si v knize na své přijdou i příslušníci opačného pohlaví.

"Je pro muže, kteří se chtějí více dozvědět o ženách, ale i pro ženy, které chtějí lépe poznat muže," přiblížila Heidi u příležitosti slavnostního uvedení své knihy na trh.

"Chtěla jsem něco napsat, protože se domnívám, že jsem zažila plno báječných příběhů, které bych měla převyprávět. Mám mnoho fotek, ale nechtěla jsem vytvořit jen obrázkovou knihu," vysvětlila Klumová.

V knize se mohou čtenáři také pokochat nejslavnějšími fotografiemi Klumové, najdou jich v ní asi čtyři stovky.

Další dítě se Sealem

Jednatřicetiletá modelka se před sedmi měsíci stala matkou dcerky Leni, jejímž otcem je podle všeho italský multimilionář Flavio Briatore. Již před porodem se prý ale začala stýkat se zpěvákem Sealem, kterého stále miluje.

Dokonce si údajně přeje, aby se stal otcem jejího druhého dítěte. Rozšířit rodinu chce Klumová co nejdříve.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků