Hlavní obsah

Guy Ritchie odmítl první Madonninu nabídku 20 miliónů liber

Majetek zpěvačky Madonny dosahuje hodnoty kolem 300 miliónů liber (devět miliard). Podle účetních během manželství s Guyem Ritchiem společně nabyli 150 miliónů liber (4,5 miliardy). A protože nemají předmanželskou smlouvu, má Guy u rozvodu nárok na polovinu této částky.

Guy Ritchie odmítl první Madonninu nabídku 20 miliónů liber

Popová královna Ritchiemu nabídla v mimosoudním vyrovnání 20 miliónů liber (600 miliónů korun), a tak není divu, že tento "směšný" návrh odmítl. „Guy rozhodně nepřijme první nabídku, tedy 20 miliónů liber. Je to hromada peněz, ale ne v jejich světě,“ uvedl zdroj blízký Ritchiemu.

Podle předběžných propočtů má Guy nárok na polovinu společně nabytého majetku, tedy na polovinu z 80 milionů liber uspořených během manželství, dále pak na polovinu ceny společného majetku (domů a hospody) a na další vyrovnání. Celkem to čítá 75 miliónů liber – asi 2,25 miliardy korun.

Manželé se také prý zatím neshodli na způsobu sdílené péče o společné děti. Madonna se údajně hodlá přestěhovat do New Yorku, zatímco Ritchie hodlá prosadit, aby děti zůstaly v Londýně.

Dvojice má společně osmiletého Rocka a adoptovaného dvouletého Davida. Dvanáctiletou Lourdes má zpěvačka s bývalým milencem Carlosem Leonem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků