Hlavní obsah

Genzer se Suchánkem natáčí pro Primu

Bavičské duo Richard Genzer a Michal Suchánek už má za sebou první natáčecí dny svého nového pořadu Partička. A diváci se mají opravdu na co těšit. Improvizovaná show se měla vysílat na Nově, pánové G&S se ale posléze dohodli s konkurenční Primou.

Genzer se Suchánkem natáčí pro Primu

Po dlouhé době si ale nebudou dělat Genzer se Suchánkem srandu jen z jiných, ale i ostatní si budou tropit legraci z nich. V pořadu, jenž je celý založený na improvizaci, s nimi vystupují herci Igor Chmela a Ondřej Sokol.

„Jedná se o takové mistrovství světa v synchronizovaném herectví,“ nechal se slyšet Suchánek, kterému podle jeho slov tento žánr naprosto vyhovuje. Nemusí se totiž učit žádný text.

A to je možná kámen úrazu. Přestože Sokol s Chmelou improvizaci zvládají na jedničku, Genzerovi se Suchánkem chvílemi chyběla slovní zásoba. Nejvíc trpěl právě Genzer, který se chvilkami z bezradnosti chytal za hlavu.

Pořad, který natáčí slovenský režisér Daniel Dangl, jenž bude aktérům určovat předem tajné úkoly a scénky, by se měl na Primě vysílat od března každý pátek večer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků