Hlavní obsah

Fondová: Ted mi byl nevěrný měsíc po svatbě

Filmová hvězda Jane Fondová (67) v knize svých pamětí, který právě vyšla, napsala, že svého bývalého manžela milionáře Teda Turnera přistihla při nevěře pouhý měsíc po jejich svatbě 21. prosince 1991.

Fondová: Ted mi byl nevěrný měsíc po svatbě

"Ted je jediným člověkem, kterého znám, jenž se měl omluvit víc než já," citoval k knihy nazvané Můj dosavadní život server Drudge Report.

Čtenářům se svěřila i s tím, že během plamenných rozmíšek kolem nevěry uhodila v automobilu Turnera do hlavy telefonem. Za zakladatele televize CNN se vdala v den svých 54. narozenin a byl to její třetí manžel.

Prvním byl francouzský režisér Roger Vadim (1965-1973) a druhým politický aktivista Tom Hayden (1973-1990). Turner řekl listu The New Yorker, že hlavním důvodem, kvůli němuž se s Fondovou odcizili, bylo, že se rozhodla stát se křesťankou a oznámila mu to jako hotovou věc. On sám je totiž zapřísáhlým ateistou.

Fondová, dcera slavného herce Henry Fondy, natočila 68 filmů včetně dokumentárních a letos dokončovaného snímku Monster-In-Law. Je nositelkou dvou Oscarů (1971 a 1978) a šesti ocenění Zlatý glóbus.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků