Hlavní obsah

Finalista SuperStar Šmajda šokuje: nechá se obarvit načerno

Jeden ze čtveřice nejlepších v pěvecké soutěži Česko-Slovenská SuperStar Miro Šmajda (21) uzavřel sázku. Pokud vyhraje, nechá si své blond vlasy, na kterých mu tolik záleží, obarvit načerno.

Finalista SuperStar Šmajda šokuje: nechá se obarvit načerno

Miro Šmajda si vlasy stříhá sám. Vymýšlí nejrůznější varianty účesů a nikdy nebyl u kadeřníka. Proto je jeho rozhodnutí šokující. "Je to sázka. Ale buďme realističtí. Copak já vyhraju?!," řekl Novinkám Šmajda.

"Pokud bych vyhrál, splním sázku a načerno se obarvit nechám. Ale neřekl jsem na jak dlouho. Nebudu kaskadér a neplánuju si koupit barvu v drogerii a barvit se sám. Existují kvalitní přelivy a šampony. Tak jen doufám, že kdyby se stal zázrak a já přeci jen vyhrál SuperStar, rychle se barva smeje," dodal se smíchem Šmajda.

"Velké oči opravdu nemám. Jsme pořád čtyři a Martin, Domča i Honzík jsou úžasní zpěváci. Myslím, že zůstanu blonďák," říká Šmajda. "Těžko říct, kdo vyhraje. Dlouho byla moje favoritka Leona Šenková a jak to dopadlo," vysvětluje.

V neděli zazpívá Miro píseň od skupiny Queen. Vybírá mezi We will rock you a We are the champions. Druhou písní bude Je to blízko od Michala Davida. "Tu úplně miluju, je nádherná," dodal Miro.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků