Hlavní obsah

Finalista SuperStar Poláček: vyhazov z divadla

Finalista první řady SuperStar Petr Poláček (25) dostal vyhazov z divadla Broadway. Stejně jako Míša Nosková nastoupil do konkurenčního "znepřáteleného" muzikálu Děti ráje a producent Oldřich Lichtenberg mu nemilosrdně podepsal výpověď.

Finalista SuperStar Poláček: vyhazov z divadla

"Dostal jsem v Dětech ráje jednu z hlavních rolí, byl bych blbej, kdybych odmítnul. Takhle velkou roli mi předtím nikdo nenabídl.  Alternovat se budu v roli Mikyho s Michalem Foretem," řekl Novinkám Poláček. "Trošku jsem čekal, že mě Olda Lichtenberg z jeho muzikálů vyhodí," vysvětlil zpěvák.

Producent Oldřich Lichtenberg nelítostně pohrozil vyhazovem všem hercům z muzikálů, které produkuje, pokud by chtěli přijmout nabídku do Dětí ráje. Sám totiž na tento muzikál podává žalobu a na producenty Michala Bělouška a Viktora Mráze i trestní oznámení. Důvodem sporu jsou práva na písničky Michala Davida, které v Dětech ráje zaznívají. Lichtenberg tvrdí, že jde o protiprávní jednání a veškerá práva vlastní on.

Nosková letěla jako první 

Lichtenberg už vyhodil ze svých muzikálů Míšu Noskovou, stejný osud potkal i Petra Poláčka, který hraje v jeho muzikálu Mona Lisa. Ten by měl nastoupit do Dětí ráje kvůli smlouvě s Lichtenbergem 5. prosince. Do té doby jen bude zkoušet. Míša Nosková říká, že Lichtenberg na to nemá právo.

"Smlouvu jsem si pečlivě s právníkem prostudovala a nic jsem neporušila, tudíž mě vyhodit nemůže. Chtěli po mě podepsat dohodu, to jsem odmítla. Mám v Draculovi smouvu na 50 procent představení, i když mě neobsazuje, můžu naopak já chtít po panu Lichtenbergovi výplatu," dodala Nosková. "Míša mi to říkala, taky to budu ještě řešit," dodal Poláček.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků