Hlavní obsah

Fetišista loudil na Štěpánce Duchkové použité punčocháče

Odvrácenou stranu popularity si již pár let užívá i moderátorka Štěpánka Duchková. Trvale ji obtěžují nepříjemné telefonáty a korespondence ve schránce. Štěpánka každý "ujetý" dopis pečlivě schovává a za sedm let tak vytvořila kuriózní sbírku literárních anomálií. Dnes už není z telefonátů i z dopisů tak vyděšená jako dřív a tvrdí, že si zvykla.

Fetišista loudil na Štěpánce Duchkové použité punčocháče

"Jeden pán mi dokonce volal, že chce moje obnošené punčocháče. Byl velmi zklamaný, protože jsem jednoznačně řekla, že nic posílat nebudu. Zklamaně řekl, že si předem myslel, že odmítnu, a zavěsil," prozradila Štěpánka Duchková tiskové agentuře Korzo.

Na Vánoce měl přiletět ufon

Krátce po fetišistovi absolvovala moderátorka celou sérii velmi kuriózních telefonátů. Tentokrát se ozval majitel vesmírného pohybovadla a pozval se ke Štěpánce na štědrovečerní hostinu.

"Do telefonu mi začal líčit, že za mnou přiletí z kosmu na návštěvu. Dokonce udal i konkrétní termín. Pravil totiž, že se dostaví přesně o Vánocích a přiletí kosmickou raketou. Přiznám se, že jsem se tehdy trochu bála, aby opravdu nezazvonil u dveří. Pak se ukázalo, že naštěstí nepřiletěl, nepřiplachtil, ani nepřijel autobusem. Ani už se potom neozval," dusí se moderátorka smíchem.

Štěpánka měla odvysílat zprávu o konci světa

Po sedmi letech na Primě si moderátorka na různé úchyláky i blázny zvykla. Dodnes ale nemůže zapomenout na dopis, který ji přesvědčoval o brzkém konci zeměkoule. Psaní končilo dramatickým provoláním.

"Pisatel mě rovnou vyzval, abych zprávu co nejdřív odvysílala. Doslova napsal: Pořád v televizi blábolíte nějaké bláboly. Stále jen mlčíte, mlčíte a mlčíte a na Sumatře se zatím propadá zemské jádro!!! Řekněte už konečně lidem pravdu!" cituje Štěpánka Duchková jeden z nejcennějších exponátů své sbírky.

"Podobných dopisů mi přišly stovky a ve sbírce mám skutečné perly. Kromě toho mi volají různí lidé i kvůli politickým kauzám. Dokonce mi vyhrožují, že mě zabijí, nebo zmlátí. To se děje vždy, když mám v Nedělní partii nějaké kontroverzní téma," řekla moderátorka se stoickým klidem.

Past na psychopaty

Samostatnou kapitolu pak v životě Štěpánky Duchkové tvoří žadatelé o finanční příspěvek. Všechny dopisy začínají i končí stejně. "Kromě žádostí o spodní prádlo, taky někteří lidé po mě chtějí peníze. Každý takový dopis začíná stejně: Milá paní Duchková, jste nejkrásnější, nejmilejší, nejchytřejší a nejúžasnější. Potřebovala bych si koupit novou pračku. Mohla byste mi poslat malý příspěvek? A jako dodatek je připojeno číslo konta. Někdo chce pětistovku, jindy píší, že by se spokojili i s menším obnosem," usmála se Štěpánka Duchková.

"Psychopatů se ani na veřejnosti, ani na různých akcích nebojím. Umím se tvářit tak nepříjemně, že se mi ještě nestalo, aby mě někdo z nich otravoval. Prostě je to spolehlivě odpuzuje," dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků