Hlavní obsah

Elvisovým imitátorům hrozí konec

Více než 30 000 americkým imitátorům Elvise Presleyho hrozí, že budou muset skončit se svou činností. Miliardář Bob Sillerman, který vlastní práva na vše, co je spojeno s osobou legendárního zpěváka, připravuje v Las Vegas představení, jehož ústřední postavou bude právě král rockenrolu, který zemřel v červenci 1977. Sillerman proto chce zamezit tomu, aby se někdo vydával za jeho hlavní hvězdu.

Elvisovým imitátorům hrozí konec

"Když připravujeme představení založené na Elvisových imitátorech, byl by nesmysl mít neautorizované imitátory," prohlásil Sillerman pro list New York Times.

Sillerman, který je vlastníkem práv mimo jiné i na pořad American Idol - obdobu Česko hledá SuperStar, koupil za 114 miliónů dolarů 85procentní podíl ve společnosti Elvis Presley Enterprises. To mu dává kontrolu nad vším, co nese značku Elvise Presleyho - s výjimkou hudby.

Jeho zásahy se neomezují pouze na imitátory zpěváka. K nelibosti Elvisových fanoušků má v plánu zbourat také Heartbreak Hotel, nazvaný podle slavné Elvisovy písně, který stojí naproti Presleyho sídlu Graceland v Memphisu, a na jeho místě postavit komplex hotelů, restaurací, obchodů a arénu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků