Hlavní obsah
Lukáš Kopecký v MDZ. Foto: archiv MDZ

Elton John sprostě vynadal novinářům

Britský zpěvák a skladatel Elton John, který ve středu v noci přicestoval kvůli koncertu do tchajwanského Taipei, se neudržel a ještě na mezinárodním letišti se nevybíravým způsobem pustil do místních reportérů, kteří na něj netrpělivě čekali. Oznámila to tchajwanská televize.

Lukáš Kopecký v MDZ. Foto: archiv MDZ
Elton John sprostě vynadal novinářům

Elton John přiletěl do metropole svým soukromým letounem ve středu krátce před půlnocí. Ve čtvrtek večer by totiž měl koncertovat na místním fotbalovém stadiónu Chung Shan.

Přílet světové hvězdy vyvolal u médií patřičnou pozornost, John však pro ně nenašel příliš pochopení. Když uviděl, že na něj čeká dav novinářů, doslova vypěnil a začal jim sprostě nadávat.

Své hrubé výrazy, jimiž reportéry poslal do patřičných míst, několikrát zopakoval a pak se vrátil ke svému letadlu, uvedla televizní stanice CTI.

Taipei je čtvrtým místem, které Elton John v rámci svého turné po Asii navštívil. Předtím vystoupil v Soulu, Hongkongu a Šanghaji. Ve středu odpoledne již byly vyprodány tři čtvrtiny vstupenek na jeho tchajwanský koncert.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků