Hlavní obsah
24 hodin stolního hokeje Foto: BHC Most

Elizabeth Jaggerová byla nucena fotit polonahá

Modelka Eliazbeth Jaggerová, dcera legendárního Micka Jaggera a manekýnky Jerry Hallové, po pěti letech skrývání tajemství odhalila, že byla nucena fotit polonahá. Uvedla to pro britský časopis Elle Girl.

24 hodin stolního hokeje Foto: BHC Most
Elizabeth Jaggerová byla nucena fotit polonahá

Dnes dvacetiletá Jaggerová vypověděla, že traumatizující zkušenost prožila ve svých patnácti, kdy dostávala první nabídky. Tehdy pracovala pro fotografku, která si k ní dovolila více, než by bylo vhodné. Jméno ženy však Elizabeth neprozradila.

"Pracovala jsem tenkrát pro ni, ona zašla příliš daleko. Měla jsem si obléci průhledné triko. Šla se mnou na záchod, kde mě fotila," vyprávěla Jaggerová, která je v současnosti tváří kosmetické firmy Lancome.

Na svět modelingu Elizabeth pohlíží kriticky. Odsuzuje skutečnost, že se v něm objevují stále mladší dívky. "Když jsem v modelingu začínala, dívky nebyly příliš mladé. Ale nedávno se to zhoršilo. Některým z těch, které vystupují třeba na molech v Miláně, je třináct let," uvedla s tím, že některé modelky jsou pro toto povolání moc zranitelné, zvláště v tak útlém věku.

Jaggerová loni ohromila veřejnost svou nebezpečnou vyhublostí. Mnozí ji dokonce podezírali, že trpí anorexií. Jakékoliv hladovění však důrazně odmítá. "Jím pětkrát denně. Jen mám rychlý metabolismus," vysvětila modelka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků