Hlavní obsah

Eliška Balzerová v 61 letech poprvé na módním mole

Populární herečka Eliška Balzerová si ve svých 61 letech poprvé vyzkoušela roli modelky. Stala se hlavní hvězdou módní show a zastínila i o dvě generace mladší krásky. Stejně jako v úspěšném filmu Ženy v pokušení, za který dostala Českého lva.

Eliška Balzerová v 61 letech poprvé na módním mole

Eliška Balzerová přijala nabídku předvádět na módní show modely návrhářek Evy Janouškové a Daniely Flejšarové. Vypadala naprosto skvěle a zaslouženě sklidila největší aplaus. V publiku jí tleskala s nadšením také její dcera Adéla, primátor Prahy Bohuslav Svoboda nebo manželka prezidenta Václava Klause Livia.

Legendární filmová manželka Václava Postráneckého ze S tebou mě baví svět předvedla modely společně s herečkou Evou Vojtovou. Obě se tak spolu s návrhářkami  připojily ke kampani Mluvme o stáří. Eva Vojtová je zároveň tváří této kampaně, která si klade za cíl vzbudit diskusi o tématu stáří a připomenout, že stáří je přirozenou, krásnou a aktivní součástí života, nikoliv jeho koncem.

„Hlavním mottem kampaně Mluvme o stáří je dívejme se na člověka, ne na věk. Toto krédo platí také pro naše modely. Jsme rády, že jsme se ke kampani mohly touto cestou připojit,“ říká návrhářka Eva Janoušková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků