Hlavní obsah
Christopher Mitchell Foto: Volusia County Sheriff Office

Dvousetkilový tlouštík schoval marihuanu a kokain do záhybů svého těla

Muž z americké Floridy se pokusil důmyslně ukrýt balíček kokainu a marihuany, schoval ho do tukových záhybů svého mohutného těla. Policii přesto neunikl, zapomněl si totiž v autě nasadit bezpečnostní pás.

Christopher Mitchell Foto: Volusia County Sheriff Office
Dvousetkilový tlouštík schoval marihuanu a kokain do záhybů svého těla

Případ se odehrál ve floridském okrese Volusia a informovala o něm tamní policie. Jedna z jejích hlídek kontrolovala vůz, kde na sedadle spolujezdce seděl i dvaačtyřicetiletý Christopher Mitchell.

Jednomu z policistů neušlo, že Mitchell není připoután. „Jsem příliš velký na bezpečnostní pásy,“ zafuněl v odpověď Mitchell, který váží 204 kilogramů, nervózně. Jelikož byl podezřele hodně nervózní i řidič, rozhodli se policisté využít psa vycvičeného k hledání drog.

Pes přítomnost drog v autě okamžitě poznal. Policisté následně našli zbraň a zhruba 7000 dolarů v hotovosti (asi 180 tisíc korun). Drogy však byly ukryty o poznání důmyslněji.

Mitchell je měl ukryté pod tričkem v tukových záhybech svého těla. Policisté u něj našli kokain a 23 gramů marihuany. Řidič vozu i Mitchell byli na místě zatčeni.

Pozn. redakce: Omlouváme se za chybu, případ se odehrál už v roce 2014. Není známo, jaký trest si nakonec Mitchell odnesl, ani kolik váží nyní.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků