Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Václav Lang, Novinky

Dvouletý alkoholik vyvolal poprask, je zřejmě nejmladším pijanem na světě

Před nedávnem vyvolal poprask na čínském internetu videozáznam batolete kouřícího cigarety, a nyní k němu přibyl další podobný případ – dvouletý chlapec, který je zřejmě nejmladším alkoholikem na světě, napsal britský bulvární list Daily Mail.

Ilustrační foto Foto: Václav Lang, Novinky
Dvouletý alkoholik vyvolal poprask, je zřejmě nejmladším pijanem na světě

Čcheng Čcheng poprvé ochutnal víno, když mu bylo deset měsíců a otec mu nabídl k olíznutí namočené hůlky, aby přestal plakat. První lahev piva údajně vypil ještě před prvním rokem života. Nyní se batole z východočínské provincie An-chuej podle Daily Mailu dožaduje alkoholu křikem.

BEZ KOMENTÁŘE: Batole kouřící cigaretu bavilo kolemjdoucí

Video: LiveLeak.com

Jeho návyk vyvolal znepokojené reakce v místním tisku a lékaři rodiče vyzývají, aby přijali urychlené kroky, než dojde k život ohrožujícímu poškození chlapcových orgánů.

Jeho rodiče a příbuzní se ale návykem svého dítěte prý spíš baví. Zdá se, že jsou i docela hrdí na to, že Čcheng Čcheng dokáže vypít lahev piva, aniž by na něm bylo cokoli znát, uvedl Daily Mail.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků