Hlavní obsah

Dva masivní aligátoři se do sebe zakousli na golfovém hřišti

Nelítostný souboj předvedli dva masivní aligátoři hráčům na golfovém hřišti v Ocean Ridge Plantation v Severní Karolíně. Predátoři se do sebe nekompromisně zakousli a měřili své síly, až to v jednu chvíli vypadalo, že slabší jedinec bitvu nepřežil, napsala agentura UPI.

Dva masivní aligátoři se do sebe zakousli na golfovém hřišti

Dramatický zápas natočil 20. dubna na hřišti Panthers Run Golf course jeden z golfistů. Podle jeho odhadu měřil větší aligátor necelých 3,5 metru a silnými čelistmi mocně svíral svého o něco menšího protivníka.

„Souboj vypukl na hřišti u jamky číslo 18 a skončil v nedalekém rybníku,“ upřesnil s tím, že šlo zřejmě o boj o teritorium. Na chvíli se přitom zdálo, že silnější aligátor svého soka zabil. Nakonec ho ale pustil a oba odplavali do vody.

Aligátor velký jako dinosaurus

Na golfových hřištích podél východního pobřeží USA se aligátoři vyskytují poměrně často. Monstrum, které se objevilo koncem března na hřišti na ostrově Kiawah Island v Jižní Karolíně, se ale hned tak nevidí.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Obří aligátor na golfovém hřišti připomínal spíš dinosaura

Video: AP

Po trávě si tam vykračoval aligátor gigantických rozměrů, kterého svědci přirovnávali k dinosaurovi. Charitativní turnaj, který se tam zrovna konal, musel být sice přerušen, zvíře ale nikomu neublížilo a zmizelo v přilehlém rybníku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků