Hlavní obsah

Dominika Mesarošová věnovala 55 tisíc na hluchoněmé

Priority modelky Dominiky Mesarošové nejsou takové, jaké se mohou na první pohled zdát. Přestože kontroverzní modelka o sobě ráda tvrdí, že na světě má nejradši peníze a luxus, svými skutky to nepotvrzuje. Na charitativním večírku Párty Miss se totiž nezdráhala věnovat 55tisícovou sumu na nadační fond Svět zvuků.

Dominika Mesarošová věnovala 55 tisíc na hluchoněmé

„Je pravda, že mám ráda peníze, ale když jich mám hodně, proč bych tím někomu neudělala radost. Momentálně mám všeho dostatek, takže jsem se rozhodla, že něco vydražím, aby ty peníze šly na dobrou věc,“ svěřila se Novinkám Mesarošová, která za 55 tisíc vydražila diamantovou slzu za desetinu ceny.

„Vůbec toho nelituju. Už jsem se dokonce dohodla, že se osobně zajedu do té nadace podívat a zkusím zjistit, jak bych jim mohla pomoct víc,“ vysvětlila Mesarošová.

A za její štědrost je vděčný i organizátor akce Martin France. Nebýt Dominiky, nevybral by totiž skoro nic. Na účet nadačního Fondu Svět zvuků totiž pošle přesně částku, za kterou Dominika vydražila diamantovou slzu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků