Hlavní obsah

David Beckham si chce koupit soukromý letoun za 210 miliónů

V přepočtu téměř čtvrt miliardy korun hodlá utratit David Beckham za luxusní letoun Bombardier Learjet. Letadlem za sedm miliónů liber se hodlá dopravovat za rodinou do Los Angeles po dobu, kdy bude kopat za tým AC Milán.

David Beckham si chce koupit soukromý letoun za 210 miliónů

Fotbalista se nechce spoléhat na linkové lety a soukromé luxusní letadlo mu dá možnost svobodného pohybu i přes Atlantik.

„Bude muset obětovat hodně za návrat do Evropy. Jediná věc, o které se dá spekulovat, je, zda si to letadlo koupí nebo pronajme na několik měsíců. Bude pak schopen mezi zápasy létat zpět do Los Angeles a setkávat se s rodinou. Může ho to něco stát, ale člověk nemůže penězi měřit čas strávený s dětmi,“ uvedl zdroj pro britský list Daily Star.

Děti chtějí zůstat v USA

Beckham se rozhodl investovat do letounu a být s rodinou proto, že ho v milánském hostování podpořila i manželka Victoria. „Kdekoli hraju a cokoli dělám ve své kariéře, ona mě podporuje. Jen protože hraju v Evropě, neznamená, že musí jít se mnou zpět zase celá rodina,“ prohlásil David.

Jeho děti se nechtějí stěhovat zpět do Evropy především proto, že by si museli po roce znovu zvykat na novou školu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků