Hlavní obsah
Krajský turnaj v rapid šachu. Ostrava 30.11.2013, Ludmila Kopcová z TJ Ostrava Foto: Josef Zajíc

David Beckham se s fanoušky nebaví

Když v listopadu do londýnského knihkupectví WHSmith vešel David Beckham, neřekl pěti stům vybraných fanoušků ani slovo. Záložník Realu Madrid a kapitán anglické reprezentace, oblečený do značkových džín a kožené bundy, došel ke svému stolu, zvedl svou knihu My Side a začal pózovat pro fotoreportéry.

Krajský turnaj v rapid šachu. Ostrava 30.11.2013, Ludmila Kopcová z TJ Ostrava Foto: Josef Zajíc
David Beckham se s fanoušky nebaví

Až poté zasedl za stůl a autogramiáda začala. Staří a mladí fanoušci trpělivě čekali, až na ně přijde řada.

"Většina lidí vůbec nic neříkala, tak jsem se ho alespoň zeptala, kde bude na slavnostní vánoční oběd," řekla očividně nadšená Margaret Patonová (53). "Prý ještě ani neví, a tak jsem mu řekla, že u nás bude vždycky vítán," dodala s úsměvem.

Rebecca Jubbová si na druhou stranu senzační pocit z autogramiády neodnesla. "Bylo skvělé se s ním setkat, ale když jsem chtěla, aby mi podepsal dres, tak mě organizátoři odbyli s tím, že podepisuje jenom svou knihu," vysvětlila.

"Bylo zajímavé ho vidět, ale když ho Manchester United nechal přestoupit do Španělska, tak to znamená, že ho tým k úspěchu přece jen nepotřebuje. Myslím, že celé to dění kolem něj je trochu přehnané," dodal Mark Lawrence.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků