Hlavní obsah

Dara Rolins spadla z pódia a skončila v nemocnici

Dara Rolins při svém pátečním koncertu v Košicích spadla z dvoumetrového pódia. Skončila v nemocnici s pohmožděným bokem, naraženými žebry a naštípnutým zápěstím, které jí lékaři dali do sádry. Okraje pódia si Dara nevšimla, protože nebyl označen reflexní páskou.

Dara Rolins spadla z pódia a skončila v nemocnici

Nehoda se paradoxně stala zrovna uprostřed písničky Andílku můj. Při náhlé změně osvětlení zpěvačka vykročila do prázdna a zřítila se na dlažbu. Mikrofon však nepustila a po chvilce v zákulisí se vrátila dokončit koncert. Lékaře vyhledala až po poslední skladbě.

Díky rychlému ošetření se už o pár hodin později mohla zase postavit na jeviště, tentokráte v košickém Exit klubu, kde předvedla slíbenou improvizaci za doprovodu hudebníka Mariána Čekovského.

Nehodě se prý Rolins už jen směje, bolest ruky ustupuje a modřiny blednou. Při zpěvu jí sice trápí bolavá žebra, nicméně v turné věnovaném novému albu D1 pokračuje 33letá zpěvačka podle plánu.

Dnes Dary tutné pokračuje koncertem na Václavském náměstí, vstupenky tak jako u dalších koncertů budou zdarma. Více na http://www.dararolins.cz/ .

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků