Hlavní obsah
Foto: Adéla Polehňová

Cyril Svoboda nemůže mít milenku

Příjemný pobyt v Lázních Jáchymov prožil o prázdninách ministr zahraničí Cyril Svoboda. Dávali ho tam dohromady po jarní nešťastné autonehodě, kterou způsobil jeho řidič. K lázeňskému pobytu mnohdy patří také milostný románek. Ale zdá se, že ten ministru zahraničí unikl.

Foto: Adéla Polehňová
Cyril Svoboda nemůže mít milenku

"Ten jsem si vůbec nemohl dovolit. Nejen proto, že jsem své ženě věrný ze svého přesvědčení, ale také z technických důvodů. Pořád mám za sebou policajty. Můj život je monitorován čtyřiadvacet hodin denně. Tak jakápak milenka," prohodil pobaveně.

Oblíbené jídlo

"V lázních se mi ale moc líbilo a velmi mi prospěly. Byl jsem v dobré péči. Držel jsem tam dietu, ale večer jsem nedostatek potravin rád doháněl. Kromě všelijakých procedur jsem se denně koupal v bazénu, a to bylo zvlášť milé," konstatoval.

Cyril Svoboda si ale našel také čas na své čtyři syny. Dokonce s nimi už zase jezdil na kole.

"Částečně jsem se staral o prázdninách o naše děti. Podnikali jsme společně, s manželkou i všemi kluky, i šedesátikilometrové výlety," poznamenal ministr.

Cyril Svoboda má čtyři syny. Dvacetiletá dvojčata Vojtěcha a Radima, sedmnáctiletého Václava a patnáctiletého Norberta. Dvojčata letos maturovala a další dva chlapci ještě na gymnáziu studují.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků