Hlavní obsah

Čtyřletá dívka v Číně spadla do hluboké studny. Vyvázla bez škrábnutí

Obrovské štěstí měla čtyřletá holčička z čínského města Čchang-čou, která si se svou starší sestrou hrála před domem. Když ji sestra na chvíli spustila s očí, dívka spadla do několik metrů hluboké úzké studny. Zachránila ji duchapřítomnost sestry a sousedů.

Čtyřletá dívka v Číně spadla do hluboké studny. Vyvázla bez škrábnutí

Incident se odehrál v před několika dny a informovala o něm čínská státní televize CCTV. Jakmile si sestra uvědomila, co se stalo, hned zavolala hasiče.

Ve studni byla voda, která zmírnila pád, zároveň jí ale bylo příliš a dívka nedosáhla nohama na dno. Pro záchranu tak byla klíčová okamžitá reakce jak sestry, tak sousedů.

Ti přiběhli s prostěradly, která svázali dohromady a opatřili kbelíkem. Improvizované lano z prostěradel nebylo pevné natolik, aby šlo dívku vytáhnout, mohla však alespoň sedět v kbelíku, dokud nepřijeli hasiči.

Jeden z nich se pak k dívce spustil a v bezpečí ji dopravil nahoru. Dívka byla převezena do nemocnice na ošetření, ze kterého vyplynulo, že je naprosto v pořádku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků