Hlavní obsah
Foto: Archiv Avion Shopping Park Ostrava

Courtney Love je na detoxikaci

Zpěvačka Courtney Love od konce listopadu pobývá na klinice v Malibu, kde podstupuje detoxikační kúru. Na léčení nastoupila zcela dobrovolně poté, co byla na říjnu zatčena za držení a užívání drog a následně hospitalizována kvůli předávkování. Zpěvačce byla zároveň odebrána její dcera.

Foto: Archiv Avion Shopping Park Ostrava
Courtney Love je na detoxikaci

Ještě před nedávnem se však zpěvačka dušovala, že již delší dobu nemá s drogami nic společného, krátce na to se ale sama vydala do rukou odborníků, kteří jí mají od omamných látek pomoci.

Na klinice se Courtney prý daří velmi dobře a její léčba se blíží ke zdárnému konci, uvedl její právník Ron Fischetti pro televizní stanici MTV. Podle Fischettiho se zpěvačce podaří závislost úspěšně přemoci a také se jí prý podaří vyřešit soudní spory, napsal zpravodajský server Ananova.

Courtney by se měla do normálního života vrátit již v průběhu měsíce prosince, kdy bude čelit dvěma obviněním z držení drog. V současnosti se zvažuje a spekuluje, zda by dobrovolný pobyt na detoxikačním oddělení nemohl být považován za polehčující okolnost.

Prokurátorův mluvčí však vypověděl, že léčba nemá na obvinění žádný vliv. Ve čtvrtek by měl soud vyřknout závěrečné slovo a rozhodnout o tom, jestli se zpěvačka v souvislosti s detoxikací může uvěznění vyhnout. Courtney Love údajně spoléhá na soudcovu shovívavost

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků