Hlavní obsah

Číňan sfoukává svíčky vzduchem, který vyfukuje z očí

Čínský fanoušek bojového umění kung-fu u sebe objevil opravdu speciální schopnost. Pětatřicetiletý Ling Čchun-ťiang z města Kchai-pcheng vyfukuje vzduch z očí a pomocí speciální hadičky a brýlí, které má na očích, je schopný sfouknout až 12 svíček za jednu minutu.

Číňan sfoukává svíčky vzduchem, který vyfukuje z očí

Číňan, který začal trénovat kung-fu už v osmi letech se svým dědečkem, u sebe objevil schopnost vyfukovat vzduch ze svých očí v momentu, když si zacpe nos. Díky speciálnímu zařízení nemusí mít oči přímo u plamene a může tak svíčky sfoukávat.

Nejde však o jedinou zvláštní schopnost, kterou Ling má. Dokáže také urazit dno láhve od piva, aniž by poškodil zbytek láhve. Informovaly o tom China News. 

"Míval jsem malou restauraci. Ve svém volném čase jsem plnil prázdné láhve a jen tak jim urážel vršky. Jednou jsem byl překvapen, že se mi podařilo urazit dno bez toho, abych poškodil zbytek," uvedl Ling.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků