Hlavní obsah

Chodec byl centimetry od smrti, těsně ho minulo padající sklo

Obrovské štěstí měl chodec, na kterého v saúdskoarabském Rijádu spadla skleněná deska. Otřela se o něj a srazila ho na zem, takže se mu nic nestalo.

Chodec byl centimetry od smrti, těsně ho minulo padající sklo

Na videu z bezpečnostní kamery je vidět, jak muž kráčí po chodníku, když vtom z výšky spadl skleněný panel. Svezl se po mužově boku a následně se roztříštil na zemi.

Chodec po střetu okamžitě vstal ze země, popadl spadlou pokrývku hlavy a vydal se směrem, z něhož přišel. Přitom stačilo, aby šel o pár centimetrů víc vlevo a situace by dopadla tragicky.

O pár sekund později vyběhli z budovy dělníci, jejichž kolegům deska spadla, a volali na muže, ať se vrátí, protože si chtěli ověřit, zda mu nic není, uvedl zpravodajský web emirates247.com. K incidentu došlo už během srpna, video však bylo zveřejněno až před pár dny.

Scéna z filmu Nezvratný osud 2

Video: Warner Bros. CZ

Filmoví znalci si při sledování videa možná vzpomenou na druhý díl série Nezvratný osud, kde se odehrála podobná scéna. Ve filmu však měla podstatně horší následky...

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků