Hlavní obsah
 

Chodce přejela během chvíle tři auta, přežil

Hned tři vozy přejely během krátké chvíle Číňana, který se ve středu večer nepochopitelně zastavil uprostřed rušné vozovky ve městě Kchun-šan. Jako zázrakem se mu ale nic vážného nestalo, utrpěl pouze několik zlomenin, uvedla agentura Reuters.

 
Chodce přejela během chvíle tři auta, přežil

Muže identifikovaného pouze jménem Li srazilo první auto na zem. Druhé ho ležícího přejelo jen o pár sekund později, přičemž další vůz se mu vyhnul až na poslední chvíli.

Zraněnému poté přiběhli na pomoc kolemjdoucí. Provoz na silnici pokračoval a jeden z vozů zabrzdil těsně před stojícími lidmi. Řidič jedoucí za ním na prudké brzdění zareagoval pozdě a do stojícího auta narazil, čímž ho poslal přímo do zraněného, kterého tak trefily celkem tři vozy.

„Byl duchem mimo, vypadalo to, jako kdyby uprostřed silnice něco jedl,“ popsal okamžiky před nehodou policista Süe-kao Jen.

Číňana odvezla sanitka do blízké nemocnice, kde zjistili, že má několik fraktur v levé noze a šest zlomených žeber. Žádná život ohrožující zranění neutrpěl a podle lékařů se úspěšně zotavuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků